قیمت پایین تلویزیون 4K هواوی خبرساز شد/ عکس

به گزارش خبرگزاری گیلی نت، هواوی سری جدید تلویزیون های هوشمند خود را با نام Vision Smart Screen 4 SE در سه اندازه ی 55، 65 و 75 اینچی معرفی کرده است که ویژگی های جذابی را با قیمت منطقی ارایه می دهند.

تمام مدل های Vision Smart Screen 4 SE دارای وضوح 4K HDR، حاشیه ی بسیار باریک 1٫5 میلی متر و نسبت نمایشگر به بدنه ی 98 درصد هستند. این تلویزیون ها با فناوری کیفیت تصویر Honghu عرضه می شوند که نمایش 10 میلیارد رنگ را با پوشش 100 درصدی گستره ی فضای رنگی BT.709 ارایه می کند.
تلویزیون های جدید هواوی به تراشه ای اختصاصی مجهز شده اند که قدرت نمایش تصاویر با وضوح 4K و نرخ نوسازی 120 هرتز را دارد. این تلویزیون ها از درگاه HDMI 2.1 استفاده می کنند که برای تجربه ی گیمینگ ضروری است.

قیمت پایین تلویزیون 4K هواوی خبرساز شد/ عکس

Vision Smart Screen 4 SE دارای یک دوربین مبتنی بر هوش مصنوعی با وضوح 1080p است که امکانات جدیدی را در تماس تصویری و اجرای بازی های واقعیت افزوده فراهم می کند و می تواند تا هشت نفر را به طور همزمان شناسایی و حرکات آن ها را دنبال کند.

مدل 75 اینچی تلویزیون Vision Smart Screen 4 SE چهار اسپیکر دارد که دو مورد از آن ها طیف کامل فرکانسی و دو مورد دیگر فرکانس های پایین تر را شامل می شوند تا صدای محیطی قوی و جذابی ارایه دهند. مدل های کوچک تر هرکدام دارای دو اسپیکر طیف کامل هستند.

تلویزیون مورد بحث دارای فناوری محافظت از چشم است که توسط TÜV Rheinland برای نور آبی کم تایید می شود و از خستگی چشم در تماشای طولانی مدت جلوگیری می کند.

قیمت تلویزیون سری Vision Smart Screen 4 SE هواوی برای مدل های 55، 65 و 75 اینچی به ترتیب 2٬499 یوان (حدود 352 دلار)، 2٬999 یوان (422 دلار) و 3٬999 یوان (563 دلار) تعیین شده است.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت پایین تلویزیون 4K هواوی خبرساز شد/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت پایین تلویزیون 4K هواوی خبرساز شد/ عکس"، کلیک کنید.