مشکل تراکتور درونی است/ آقایان فقط شعار می دهند

مشکل تراکتور درونی است/ آقایان فقط شعار می دهند

کاپیتان پیشین تراکتور ضمن انتقاد از وضعیت کنونی این تیم گفت: مشکل از درون باشگاه و مسیولان باشگاه تراکتور است.

علیرضا میرشفیعیان در گفت وگو با گیلی نت، در ارزیابی فنی از عملکرد تراکتور مقابل پیکان اظهار کرد: بازی از لحاظ فنی خیلی معمولی بود. البته هر دو تیم چند موقعیت داشتند که از دست دادند. در کل بازی متعادل بود ولی تراکتور همان طور که در بازی های هفته قبل هم دیدم هیچ برنامه ای برای رسیدن به گل نداشت. این مساله در هفته های اخیر ضعف تراکتور بوده و همیشه گفتم که نبود یک هافبک دفاعی خوب باعث ایجاد موقعیت های پرتعداد توسط حریف می شود. نزدیک 30 شوت به سمت دروازه تراکتور زده شد که علت آن نبود هافبک دفاعی است.

او ادامه داد: هماهنگ نبودن دروازه بان با خط دفاع دوباره در این بازی مشهود بود. نزدیک بود کاری انجام دهند که تبدیل به گل شود. پیکان برای سه امتیاز آمده بود به خاطر اینکه در پایین جدول است و توقع نداشتم تراکتور که برای سهمیه می جنگد این عملکرد را داشته باشد.

این کارشناس فوتبال درباره دو بازی آتی تراکتور گفت: برای رسیدن به رده سوم، کار سخت شد. با توجه به اینکه صنعت نفت اگر هر دو بازی را هم ببرد کارش به اما و اگر کشیده می شود بازی با این تیم دشوار است و تنها در صورتی که ابقای صنعت نفت به هفته آخر نرسد کار راحت تر می شود. بازی با ملوان هم بیشتر حیثیتی است.

این کارشناس فوتبال افزود: سران باشگاه تراکتور باید مشکلاتش را حل کنند نه اینکه شعار بدهند. بازیکنان از رده خارج شده را می آورند در حالی که نباید دوباره به سراغ این اسامی بروند. تراکتور باید در این چند سال حداقل یک قهرمانی لیگ کسب می کرد. مسیولان باشگاه تراکتور می گویند هزینه می کنند. اگر هزینه می کنید پس کو نتیجه؟ اگر هزینه می شود و نتیجه ای در بر ندارد پس مشکل از خودتان است. نه هوادار، نه بازیکن و نه مربی هیچ کدام مشکل ندارند. مشکل از درون خودتان (مسیولان باشگاه تراکتور) است. میلیاردها هزینه کردید اما نتیجه نداده، مجموعه تان قهرمان نیست. کدام یک از آدم های دور و بر شما قهرمان هستند؟ کدام یک از مدیران تراکتور در سال های اخیر ورزشی بوده اند یا فوتبال بازی کرده اند؟

میرشفیعیان تصریح کرد: فقط شعار می دهند و می گویند میلیاردی هزینه کردیم. یک روز می گویند می خواهیم و یک روز می گویند نمی خواهیم تیم داری کنیم. همه جای دنیا همین است. بارسلونا نتیجه نگرفت، ژاوی را اخراج کرد، مدیر را هم عوض می کند یعنی الان مالکان بارسلونا باید بگویند تیم داری نمی کنیم؟ اگر آمدید به مردم خدمت کنید پس بی خیال این مسایل شوید. البته همیشه در این مقطع این صحبت ها را مطرح می کنند.

پیشکسوت تراکتور گفت: کم کاری در داخل باشگاه تراکتور است. به قول خودشان در این چند سال بیشترین هزینه ها را کردند و نتیجه نگرفتند. مطمین باشید مشکل از آدم هایی است که بازیکن تاریخ گذشته به تراکتور می آورند. این اتفاقات در چند سال اخیر افتاده است. زنوزی می گوید میلیاردی هزینه کرده ام، مگر کسی او را مجبور کرده بود که خرج کند؟ خودش علاقه مند بود و آمد. الان هم اگر قصد واگذاری دارد باید خیلی شیک و اصولی این کار را انجام دهد. قطعا در تبریز یا در آذربایجان شرقی آدم هایی هستند که هزینه کنند. تراکتور از سال های گذشته روی زمین نمانده و نخواهند ماند.

او ادامه داد: اینکه بخواهیم شرایط و شروط الکی بگذاریم و هزاران میلیارد طی دو هفته پرداخت شود نشان می دهد که مدیران تراکتور، ورزشی نیستند. هیچ وقت این اتفاق نمی افتد. فقط دو هفته طول می کشد که اهلیت طرف تایید شود. این بازی کردن با مردم است.

میرشفیعیان بیان کرد: یکی از منتقدان زنوزی بودم اما هر وقت کار خوبی انجام داده حمایت کردم. زنوزی باید داخل باشگاه خودش را درست کند. من می گویم، بعد می گویند میرشفیعیان می خواهد خودش را جا کند ولی اگر به میرشفیعیان احتیاج دارند من را بیاورند اگر نه که هیچ.

کاپیتان پیشین تراکتور خاطرنشان کرد: باید پایه و ستون باشگاه را درست کنند. ما حداقل تجربه آمدن به لیگ برتر با تراکتور را داریم و حتی 800 سال هم تعریف می کنیم چون باشگاه ثبات داشت و با کمترین هزینه این اتفاق افتاد چون نفرات باشگاه درست بود. زنوزی باید با آدم های دور و برش، مشاورانش و گروهی که بازیکن می آورند صحبت کند و بگوید هدف قهرمانی است. هر سال این سناریو که به خاطر فحاشی تماشاگران تیم داری نمی کنند. من در هر شرایطی با فحاشی مخالفم اما مردم زمانی خوشحال می شوند که تیم برای قهرمانی بسته شود و آدم هایی دور و بر تیم باشند که برای تراکتور زحمت کشیده اند نه یکسری آدم های کت شلوار پوش که بازی با کلمات را بلدند و نتایج ضعیفی به دست می آید.

پایان خبر گیلی نت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشکل تراکتور درونی است/ آقایان فقط شعار می دهند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشکل تراکتور درونی است/ آقایان فقط شعار می دهند"، کلیک کنید.