معرفی نیو اِکو، مسیر جدید چری برای تحول صنعت خودرو

به گزارش خبرگزاری گیلی نت، با استفاده از پیشرفت هایی در زمینه 5G، کلان داده و هوش مصنوعی، الگوی خودروها دستخوش گسترش قابل توجهی شده است. مفاهیمی مانند “فضای نشیمن سوم” و “اتاق نشیمن دوم” به طور فزایندهای برای بیان نقش در حال تکامل خودروها در زندگی روزمره به کار می روند. در شرایطی که مصرف کربن به اوج خود می رسد، تقاضای مصرف کنندگان برای خودروها به طور فزاینده ای سختگیرانه شده است. صنعت خودرو در حال گذر از یک انقلاب تکنولوژیکی چند دامنه ای است که در آن باتری ها، موتورها و سیستم های کنترل الکترونیکی جایگزین اجزای سنتی مانند موتورها، گیربکس ها و پیشرانه ها می شوند. علاوه بر این، فناوری های غیرمرتبط قبلی مانند ارتباطات اینترنتی، رادار، حسگرها، تراشه ها، پلتفرم های محاسباتی، کنترل کننده ها، نقشه هایی با کیفیت بالا، پلت فرم های کنترل ابری و الگوریتم های هوش مصنوعی به اجزای جدایی ناپذیر صنعت خودروسازی و زنجیره تامین آن تبدیل شده اند. خودروها در حال تبدیل شدن به نهادهای جامع و یکپارچه هستند که نیاز به پشتیبانی از چندین فناوری و صنایع دارند. با ادامه پیشرفت تکنولوژی، خودروها دیگر تنها وسیله حمل و نقل نیستند. آنها در حال تبدیل شدن به دستگاه های تلفن همراه پیچیده هستند که عمیقاً به زندگی روزمره، کار و سرگرمی مردم متصل می شوند. رقابت صنعت خودرو از تمرکز صرف بر روی محصولات، در حال ورود به اکوسیستم ها است و اکوسیستم های جدید را از طریق فناوری ها و پلت فرم های هوشمند تقویت می کند.

از آنجایی که ادغام اکوسیستم جهانی خودرو به یک روش استاندارد تبدیل می شود، اولویت دادن به تجربه کاربر و پذیرش توسعه پایدار از اهمیت بالایی برخوردار است. چری اتومبیل به طور فعال با ایجاد قاطعانه فناوری های انرژی جدید به عنوان عناصر اصلی و پیشبرد تحول سبز به این روند می پردازد. چری اتومبیل آخرین دستاوردهای خود را در نمایشگاه بین المللی خودرو پکن از 25 تا 30 آوریل، همزمان با میزبانی کنفرانس جهانی فروشندگان، رونمایی خواهد کرد. موضوع اصلی این رویداد، یعنی “New Eco”، تعهد چری اتومبیل به پایداری زیست محیطی، بشردوستی و اصول حفاظت از محیط زیست را در بر می گیرد.

چشم انداز خودرو که با فناوری هوشمند و اشتراک گذاری متمایز شده است، به سرعت در حال تکامل است. در پاسخ، چری متفکرانه در حال پرورش یک اکوسیستم متنوع است که حول محور «مردم»، «وسایل نقلیه» و «زندگی ها» می چرخد و موقعیت های زندگی هوشمند را تسهیل می کند. این تلاش به دنبال ارایه تجربیات زندگی هوشمند فراگیر به کاربران در سراسر جهان در هماهنگی با ارزش های اصلی برند چری در “پایداری، نوآوری، خانواده و همراهی” است. چری حضوری گرم و پاسخگو در صحنه بین المللی دارد و متعهد به تقویت تعامل کاربر و رفاه اجتماعی از طریق نوآوری های پیشگامانه است. با هدف همکاری متقابل و سودمند، آرزوی ایجاد آینده ای روشن تر را در مشارکت با کاربران خود دارد.

ارایه تجربه سفر سبز به کاربران جهانی

چری تاکید زیادی بر فناوری سبز، خانواده و همراهی به عنوان سنگ بنای توسعه برند خود دارد و چشم انداز خود را برای یک شیوه زندگی پایدار تجسم می کند. در چشم انداز معاصر که خودروها و زندگی روزمره به طور فزاینده ای در هم تنیده شده اند، چری به طور مداوم از اصول پایداری و انتشار کمتر کربن دفاع کرده است. چری از تعهد خود به طراحی کاربر محور تا اجرای فرآیندهای تولید سازگار با محیط زیست در تاسیسات خود، که به ارایه راه حل های سفر آگاهانه و مبتنی بر محیط زیست ختم می شود، در تعهد خود به پرورش اکوسیستمی که به طور هماهنگ فناوری خودرو را با استانداردهای زندگی معاصر ترکیب می کند، تزلزل ناپذیر است. چری توسعه محصول خود را با پیشرفت هایی در زمینه اینترنت و خودروهای هوشمند، پیشبرد رشد وسایل نقلیه الکتریکی، سیستم های متصل به هم و پلتفرم های هوشمند حمل و نقل مشترک هماهنگ می کند. «Smart Chery» با ویژگی هایی مانند پیکاپ های هدایت شده، تجربه های رانندگی همه جانبه و همچنین گزینه های پرداخت بی وقفه و اشتراک گذاری، آینده تجربه های سفر را برای مصرف کنندگان شکل می دهد.

معرفی نیو اِکو، مسیر جدید چری برای تحول صنعت خودرو

چری به شدت از اصل تولید سبز استفاده می کند و به شدت به قوانین حفاظت از محیط زیست، مقررات و کنوانسیون های بین المللی پایبند است. این شرکت تاکید زیادی بر پیشگیری از آلودگی، بهره وری انرژی، و فرآیندهای تولید پاک دارد، با هدف ایجاد زنجیره صنعت سبز که شیوه های خرید، طراحی، تولید و مصرف سبز را پوشش می دهد. چری صرفه جویی در انرژی، کاهش انتشار و ترویج اقتصاد کم کربن را نه تنها به عنوان یک تعهد اجتماعی بلکه به عنوان یک کاتالیزور برای توسعه پایدار می داند. چری با رعایت اصول تولید سبز، مدیریت سبز را در تولید محصول، لجستیک، بازیافت و عملیات اضافی اعمال می کند. چری با بهره گیری از قابلیت های پلتفرم های اینترنتی صنعتی، توسعه مجموعه ای از «ابر کارخانه های» متصل هوشمند را تسریع می کند. این «ابر کارخانه ها» با اصول تولید سبز و فناوری های دیجیتال هوشمند، دستیابی به تولید با کیفیت بالا با عیوب صفر، تولید کارآمد با موجودی صفر، و به طور کلی صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست نمایان می شوند. آنها به گونه ای طراحی شده اند که کارخانه های کم انرژی، کم آلاینده و دوستدار محیط زیست باشند.

فراتر از تعهد خود به نظارت بر محیط زیست و بهره وری انرژی در عملیات تولیدی خود، چری به طور مداوم روش های حمل و نقل سبز و هوشمند را بررسی می کند. این شرکت از مسیر فناوری “Dual-V” رانندگی خودکار هوشمند (AV) و وسایل نقلیه الکتریکی با انرژی جدید (EV) حمایت می کند و گام های مهمی در توسعه فناوری ها و محصولات انرژی جدید برداشته است.

مشارکت فعال در طرح های رفاه عمومی

به عنوان یک شرکت جهانی، چری فعالانه در توسعه اقتصادی، بهبود معیشت و ابتکارات رفاه عمومی در سراسر جهان شرکت می کند. در سال 2023، چری اتومبیل 6 میلیون دلار به یونیسف برای برنامه موضوعی آموزش جهانی اهدا کرد و با IUCN برای همکاری جهانی در زمینه هایی مانند آموزش کودکان و حفاظت از محیط زیست شریک شد. علاوه بر این، چری با IUCN در امضای یادداشت تفاهم نامه برای بررسی رویکردهای نوآورانه برای احیای اکولوژیکی و حفاظت از جنگل ها، تالاب ها و اقیانوس ها، به طور فعال حفاظت از محیط های شکننده در سراسر جهان را ترویج کرد. از امدادرسانی به زلزله در ترکیه گرفته تا فعالیت های رفاهی زنان در کویت و مراقبت از کودکان در خانه های رفاهی آفریقای جنوبی، ابتکارات دلسوزانه “Love Chery” در کشورهای بیشتری در حال گسترش است. راه اندازی «برنامه صندوق رفاه عمومی سبز» مسیولیت اجتماعی شرکت ها را به سطح استراتژیک جهانی ارتقا می دهد و با انواع مختلف سازمان های رفاه عمومی در سراسر جهان همکاری می کند تا تلاش های بیشتری را برای اهداف رفاه اجتماعی انجام دهد.

معرفی نیو اِکو، مسیر جدید چری برای تحول صنعت خودرو

از شما دعوت می کنیم تا هیجان خود را برای نمایشگاه بین المللی خودرو پکن در 25 آوریل به اشتراک بگذارید. چری همچنان به رویکردهای کاربر محور اختصاص دارد و در تلاش برای توسعه یک اکوسیستم جدید و متمرکز بر کاربر است که تجربیات سفر سبزتر، هوشمندتر و لذت بخش تر را به کاربران در سراسر جهان ارایه می کند.

گروه چری در سال 1997 تاسیس شد و زیرمجموعه آن، چری خودرو، یکی از اولین برندهای خودروسازی چینی است که از یک میلیون دستگاه فروش عبور کرده و به بازارهای بین المللی راه یافته است. در سال 2023، گروه چری با فروش انباشته 1,881,316 خودرو، به “دوازده رشد متوالی” در فروش دست یافت که نشان دهنده افزایش 52.6 درصدی نسبت به سال قبل است. از ژانویه تا مارس 2024، گروه چری در مجموع 529604 دستگاه خودرو فروخت که رشد سالانه 60.3 درصدی را نشان می دهد. از ژانویه 2024، گروه چری بیش از 13 میلیون کاربر جهانی، از جمله 3.35 میلیون کاربر خارج از چین، جمع آوری کرده است. چری نوآوری مستقل را به عنوان استراتژی اصلی خود در نظر می گیرد و یک سیستم نوآوری محصول را با تمرکز بر تحقیق و توسعه فناوری ایجاد می کند و خود را وقف ارایه تجربه کاربری با کیفیت بالا به مصرف کنندگان جهانی می کند. هشت مرکز اصلی تحقیق و توسعه، از جمله مراکز در آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی و اروپا، با موفقیت تاسیس شده اند. تا پایان سال 2023، چری بیش از 29 هزار اختراع ثبت و بیش از 18000 پتنت مجاز دریافت کرده و خود را در خط مقدم این صنعت قرار داده است.

حضور تجاری چری در بیش از 80 کشور و منطقه در سراسر جهان گسترش یافته است. در حال حاضر، طیف محصولات صادراتی چری شامل سری های تیگو، سری آریزو و سری های eQ است که اشکال اصلی قدرت مانند ICE، BEV و PHEV را در بر می گیرند. چری با هسته برندی که بر «سبز، فناوری، خانواده و همراهی» تاکید دارد، به یک مسیر استراتژیک متمرکز بر ابتکارات سبز و کم کربن متعهد است و ورود خود را به حوزه های جدید مانند انرژی جدید، اتصال هوشمند، تحرک مشترک، سکوها و اکوسیستم ها تسریع می کند.

چری به طور فعال در رفاه عمومی شرکت می کند و انواع مختلفی از اقدامات عام المنفعه را در سراسر جهان انجام می دهد؛ این اقدامات شامل حفاظت از محیط زیست، کاهش هدفمند فقر، و کمک های آموزشی، مانند اهدای 6 میلیون دلار برای حمایت از یونیسف (صندوق بین المللی اضطراری کودکان سازمان ملل متحد) در “آموزش جهانی” خود است. این موضوع، نشان دهنده رسالت و مسیولیت برندهای چینی به جامعه بین المللی است.

چری به مدت 21 سال متوالی مقام برترین صادرکننده خودروهای سواری چین را در اختیار داشته و در پنج انتخاب متوالی توسط SASAC (کمیسیون نظارت و مدیریت دارایی های دولتی) و CICG (گروه ارتباطات بین المللی چین) عنوان “20 شرکت برتر حضور در خارج از کشور” را دریافت کرده است. در گزارش Kantar BrandZ 50، چری به عنوان سازنده برند برتر چینی در سال 2023، رتبه اول را در رده خودرو دارد. بر اساس مطالعات مختلف شاخص خودرو J.D. Power برای سال 2023، چری در بین برندهای داخلی چین جایگاه برتر را در IQS (مطالعه کیفیت اولیه) دارد. علاوه بر این، سری خودروهای آن، از جمله تیگو 8، تیگو 7 و تیگو 4 یا همان X55 پرو، هر کدام مقام اول را در بخش های خود به دست آورده اند.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در گیلی نت مراجعه کنید.

227322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معرفی نیو اِکو، مسیر جدید چری برای تحول صنعت خودرو" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معرفی نیو اِکو، مسیر جدید چری برای تحول صنعت خودرو"، کلیک کنید.