مهاجرت غیرمنتظره داور ایرانی به کانادا

مهاجرت غیرمنتظره داور ایرانی به کانادا

به گزارش خبرگزاری گیلی نت؛ مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی در فصل اخیر دنبال شد که یکی از داوران فعال در فصل اخیر، امیرسامان سلطانی بود؛ داور 28 ساله اهل استان زنجان که برای چهارمین فصل پیاپی در لیگ برتر قضاوت می‌کرد، در 11 مسابقه لیگ بیست‌وسوم در نقش داور اول کار خود را پیش برد و در جام حذفی و لیگ دسته اول فوتبال ایران هم جزو داوران فعال بود و در مجموع فصل اخیر، 16 قضاوت در کارنامه سلطانیِ 28 ساله دیده می‌شود.

به گزارش فوتبال 360، امیرسامان سلطانی در فصل اخیر لیگ برتر مصاف‌های مهمی از جمله نبرد تیم‌های پرسپولیس – آلومینیوم اراک، استقلال تهران – استقلال خوزستان، ذوب‌آهن اصفهان – استقلال تهران، استقلال تهران – پیکان تهران و گل‌گهر سیرجان – سپاهان اصفهان را قضاوت کرده است. با وجود آنکه سلطانی امید داشت در فهرست داوران بین‌المللی قرار گیرد اما این اتفاق برای او رخ نداده و حالا در آستانه 30 سالگی، این داور باتجربه تصمیم به مهاجرت گرفته و طبق آخرین خبرها، سلطانی برای مهاجرت به کشور کانادا آماده می‌شود و از فصل آتی در جمع داوران لیگ برتری نخواهد بود!

سلطانی که تجربه حضور در دوره پروجکت فیوچر را زیرنظر (AFC) در کارنامه‌اش دارد و جزو 8 داور جوان آسیا که در این دوره حضور یافته‌اند، محسوب می‌شود، تجربه 4 سال حضور در آکادمی داوران آسیا را در کارنامه‌اش دارد. گفته می‌شود با توجه به ناامیدی از حضور در فهرست داوران بین‌المللی ایران و برای از دست ندادن شانس حضور در فهرست داوران الیت، امیرسامان سلطانی تصمیم به مهاجرت گرفته و عدم حضور او در فصل آتی رقابت‌های باشگاهی قطعی است.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهاجرت غیرمنتظره داور ایرانی به کانادا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهاجرت غیرمنتظره داور ایرانی به کانادا"، کلیک کنید.