میزبان یورو حذف شد/ صعود اسپانیا به نیمه نهایی – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

میزبان یورو حذف شد/ صعود اسپانیا به نیمه نهایی - خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گیلی نت، تیم‌های ملی فوتبال آلمان و اسپانیا امروز جمعه ۱۵ تیر در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ و در ورزشگاه مرسدس بنز آرنا با قضاوت آنتونی تیلور از ساعت ۱۹:۳۰ رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی در وقت‌های قانونی ۹۰ دقیقه با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید تا کار به وقت‌های اضافه کشیده شود.

ترکیب آلمان: نویر، رائوم (۲۸- کارت زرد) (۵۷- میتلستات)، جاناتان تا (۸۰- توماس مولر)، رودیگر (۱۳- کارت زرد)، کیمیش، کروس (۶۷- کارت زرد)، جان (۴۶- آندریچ) (۵۶ – کارت زرد)، سانه (۴۶-و یرتز)، گوندوغان (۵۷- فولکروگ)، موسیالا، هاورتز

ترکیب اسپانیا: سیمون (۸۲- کارت زرد)، کارواخال (۹۹- کارت زرد) (۶+ ۱۲۰ – کارت قرمز)، له نورماند (۲۹- کارت زرد) (۴۶- فرناندز)، لاپورت، کوکوریا، رویس (۱۰۲- خوسلو)، رودری (۱۱۰- کارت زرد)، پدری (۸- اولمو)، یامال (۶۳- فران تورس) (۷۵- کارت زرد)، موراتا (۸۰- اویارزابال)، ویلیامز (۸۰- مایکل مرینو)

«دنی اولمو» در دقیقه ۵۱ برای آلمان و «فلورین ویرتز» در دقیقه ۸۹ گل تساوی را برای اسپانیا در این بازی به ثمر رساندند. در نیمه اول وقت‌های اضافه هم دو تیم نتوانستند دروازه هم را باز کنند و در دقیقه ۱۱۹ «میکل مرینو» با ضربه سر گل دوم و پیروزی بخش را برای اسپانیا به ثمر رساند تا میزبان در مقابل چشمان هواداران خود از یورو ۲۰۲۴ حذف شود.

دنی کارواخال مدافع تیم ملی اسپانیا در دقایق پایانی با کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد تا حضور در نیمه نهایی را از دست دهد و تونی کروس هافبک تیم ملی آلمان با انجام آخرین بازی خود رسماً با دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "میزبان یورو حذف شد/ صعود اسپانیا به نیمه نهایی – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "میزبان یورو حذف شد/ صعود اسپانیا به نیمه نهایی – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.