نظر کارشناس دادگستری، قیمت مبنا در طرح مولّدسازی است

نظر کارشناس دادگستری، قیمت مبنا در طرح مولّدسازی است

گیلی نت/هرمزگان استاندار هرمزگان تصریح کرد: نظر کارشناس رسمی دادگستری در قیمت گذاری املاک مولدسازی به عنوان قیمت پایه و مبنای برگزاری مزایده عمومی است.

مهدی دوستی شامگاه سه شنبه 8خرداد، در نشست کارگروه مولدسازی استان که با حضور دادستان عمومی و انقلاب مرکز هرمزگان و دیگر اعضا برگزارشد با اشاره به اختلاف کارگروه با برخی وزارتخانه ها در مولدسازی املاک مازاد، عنوان کرد: دولت اختیارات مولدسازی را به استانداران واگذار کرده است از این رو به هیچ وجه اعمال نفوذ وزرا برای جلوگیری از فروش اموال مازاد را نمی پذیریم.

وی با تاکید بر همکاری شهرداری ها در اجرای طرح مولدسازی، افزود: ما در اجرای طرح مولدسازی از خودمان شروع کردیم، چهار هزار میلیارد تومان از طریق مولدسازی املاک وزارت کشور در استان منابع به دست خواهد آمد که برای تکمیل پروژه های آبرسانی، حل مشکلات جاده ای، توسعه زیرساخت های درمانی و توسعه زیرساخت های آموزشی هزینه خواهد شد.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: نظر کارشناس رسمی دادگستری در قیمت گذاری املاک مولدسازی به عنوان قیمت پایه و مبنای برگزاری مزایده عمومی است.

در این نشست وضعیت املاک مازاد دستگاه های اجرایی در فهرست مولدسازی بررسی و در رابطه با آن ها تصمیم گیری شد.

پایان خبر گیلی نت 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نظر کارشناس دادگستری، قیمت مبنا در طرح مولّدسازی است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نظر کارشناس دادگستری، قیمت مبنا در طرح مولّدسازی است"، کلیک کنید.