نویدکیا: پرسپولیس بهترین تیم ایران در فاز هجومی است

نویدکیا: پرسپولیس بهترین تیم ایران در فاز هجومی است

به گزارش خبرگزاری گیلی نت؛ محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و مس رفسنجان گفت: همه حساسیت های هفته آخر را می دانند. بازی مهمی است و برای ما هم اهمیت دارد. با اینکه شاید بگویند برای ما در جدول تاثیری ندارد اما این بازی برای ما هم مهم است. از لحاظ شخصیتی برای ما خیلی مهم است که بازی خوب و باکیفیتی مقابل پرسپولیس انجام دهیم. جدا از هر نتیجه ای که اتفاق می افتد به خاطر خودمان باید تلاش کنیم که بازی خوبی انجام دهیم.

وی در مورد دشواری بازی مقابل پرسپولیس عنوان کرد: آنها واقعا در هفته های گذشته فوق العاده نتایج خوبی گرفته و کیفیت خوبی از خودشان نشان داده اند. این موضوع می تواند کار را برای ما سخت کند. پرسپولیس در فاز هجومی بهترین تیم ایران است و تعداد گل زده بالایی در نیم فصل دوم دارد. این نشان دهنده کار سخت ما است و باید با تمرکز بازی کنیم. ابتدا باید یک بازی خوب انجام دهیم. برای من همیشه مهم این است که تیمم بازی با کیفیتی انجام دهد و در مرحله بعد بتوانیم نتیجه بگیریم. متاسفانه هفته گذشته در نیمه اول بازی مقابل استقلال خوزستان بازی باکیفتی نشان ندادیم.

نویدکیا در پاسخ به سوال خبرنگار گیلی نت مبنی بر اینکه مس با حضور شما فوتبال خوب و شناوری انجام داد. آیا شما با توجه به حساسیت بازی فردا تغییر تاکتیکی خواهید داشت یا روال قبلی خودتان را ادامه خواهید داد.» گفت: هیچ وقت به خاطر شرایط تیم دیگر ساختار خودمان را تغییر نمی دهیم و به خاطر خودمان بازی می کنیم . همیشه به خاطر خودمان بازی کردیم و همیشه همینطور است. الان هم می خواهیم کیفیت خودمان را نشان بدهیم. تفاوتی برای ما نمی کند چه تغییری در روند بالا و پایین جدول می افتد. ما همیشه همان روندی که داشتیم را باید بازی کنیم و همان فوتبالی که خودمان می خواهیم را نشان بدهیم و یک کیفیت خوب از خودمان نشان بدهیم.

«در نشست خبری هفته گذشته به مشکلات مالی مس رفسنجان و احتمال عدم ادامه همکاری با این باشگاه به دلیل همین موضوع اشاره کردید. باتوجه به دیدار حساس فردا و مسابقه نیمه نهایی جام حذفی این موضوع چه تاثیری روی عملکرد تیم مس رفسنجان خواهد داشت.» نویدکیا در واکنش به این جمله خبرنگار تصریح کرد: طبیعی است که تاثیر داشته باشد. هفته گذشته تیم من مقابل تیم استقلال خوزستان از تیم های پایین جدول باخته است. بعد از بازی هم گفتم اگر قصد داشتم بهانه بیاورم خیلی بهانه ها برای آوردن داشتم.

وی افزود: تیم من به دلیل شرایط اقتصادی که دارد باید هفت ساعت با اتوبوس به انزلی برود و یک بازی برگزار کند. بازی ساعت 8 شب بوده و 10 شب به پایان رسیده است. تا از رختکن بعد مسابقه بیرون بیاییم ساعت 11 یا 11:30 شب بود. تا بچه ها در رستوران غذا بخورند ساعت 12:30 نیم شب تازه راه افتادیم. ساعت 5:30 یا 6 صبح رسیدیم و بچه ها اصلاً نخوابیدند. همان موقع باید به کرمان پرواز می کردیم و دوباره با اتوبوس به رفسنجان برویم. به دلیل این شرایط تیم من شادابی مورد نیاز را نداشت. اینها همه بحث مالی است و کماکان شاهد این مشکلات هستیم. فکر می کنم دیگر کافی است و من به اندازه کافی در مورد آن حرف زده ام. زشت است که بخواهم بیش از حد در این مورد صحبت کنم. دیگر این موضوع به شرکت مس برمی گردد که چه تصمیماتی بگیرد. هفته های قبل هم گفتم، فکر نمی کنم که با این شرایط بتوانم به این تیم کمک کنم.

«بازی با کیفیت مس رفسنجان مقابل استقلال هواداران این تیم را امیدوار کرده که مقابل پرسپولیس هم بازی خوبی به نمایش در بیاورند. از آن طرف افت شاگردانش در هفته های اخیر نگرانی ها را افزایش داده است. تیم او مرز بین امید و ناامیدی برای دو مدعی قهرمانی لیگ برتر است. این موضوع را چطور ارزیابی می کنید.» نویدکیا در این باره گفت: می دانم شما عزیزان (خبرنگاران) یک مقدار استقلالی و یک مقدار پرسپولیسی هستید. بعضا سوالی می پرسید که خودتان استفاده کنید و برعکس آنهای دیگر. می دانم بی قصد و غرض گفتید. آن بازی استقلال هم همین شد که بعدش کمی سوءتفاهم پیش آمد. اینجا هر صحبتی انجام می دهم در مورد تیم خودم است.

وی افزود: سعی می کنیم تا آنجایی که بتوانیم با کیفیت بازی کنیم. سعی ما این است که فوتبال مان جذاب و خوب باشد. در کنارش هم بتوانیم نتیجه بگیریم. این را هم قبول دارید که اگر قرار باشد تیمی خوب بازی کند اما نتیجه نگیرد در فوتبال امروز به درد نمی خورد. امیدوارم بتوانیم بازی در عین بازی با کیفیت، نتیجه خوبی هم بگیریم.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نویدکیا: پرسپولیس بهترین تیم ایران در فاز هجومی است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نویدکیا: پرسپولیس بهترین تیم ایران در فاز هجومی است"، کلیک کنید.