هشدار سیلاب در 11 استان

هشدار سیلاب در 11 استان

آفتاب نیوز :

براساس گزارش وزارت راه و شهرسازی، فریبا گودرزی وضعیت جوی کشور را تشریح کرد و گفت: امروز در نوار شمالی کشور، استان های واقع در دامنه های البرز و زاگرس مرکزی و بخش هایی از مرکز، ارتفاعات کرمان، یزد، هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان برای ساعات بعدازظهر و اوایل شب، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد گردوخاک و بارش تگرگ رخ می دهد.

کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: شدت بارش های امروز در زنجان، مازندران، قزوین، البرز، تهران، همدان، مرکزی، غرب اصفهان، آذربایجان غربی، اصفهان، سمنان و گلستان است که برای این مناطق هشدار سطح نارنجی صادر شده است.

گودرزی توضیح داد: شنبه و یکشنبه در برخی نقاط شمال غرب، دامنه های شمالی و جنوبی البرز، دامنه های مرکزی زاگرس، بخش هایی از مرکز، ارتفاعات کرمان، یزد، شمال و شرق فارس، رگبار، رعدوبرق و وزش باد های شدید موقت دارند و بارش ها تا اواسط هفته آتی در کشور تداوم دارد.

وی افزود: در 3 روز آینده در برخی مناطق شمالغرب، شمال شرق، شرق و بخش هایی از مرکز و استان های واقع در دامنه جنوبی البرز و جنوب کشور، وزش باد های شدید پیش بینی شده است که سبب کاهش دید و کاهش کیفیت هوا می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تهران امروز باد و گرد و خاک دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار سیلاب در 11 استان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار سیلاب در 11 استان"، کلیک کنید.