همه تصمیمات و اقدامات آیت الله رییسی در مسیر ولایت بود – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

همه تصمیمات و اقدامات آیت الله رییسی در مسیر ولایت بود - خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گیلی نت، حجت الاسلام والمسلمین هادی صادقی، در پی شهادت آیت الله رییسی رییس جمهوری اسلامی ایران و در توصیف شخصیت ایشان گفت: شهادت در راه خدمت به خلق خدا و اسلام و انقلاب توفیقی بود که رییس جمهور مردمی ما به فیض آن نایل آمد.

وی با اشاره به شهادت چند نفر از نیروهای خدوم و انقلابی در حادثه دلخراش سقوط بالگرد در استان آذربایجان شرقی، تصریح کرد: در این حادثه تلخ و دلخراش متاسفانه رییس جمهور، امام جمعه تبریز، وزیر محترم امور خارجه، استاندار خدوم آذربایجان شرقی و 3 نفر از کادر پرواز و محافظان رییس جمهور در راه خدمت به خلق خدا به شهادت رسیدند.

رییس مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضاییه ادامه داد: این واقعه حادثه بسیار سنگین و تاسف باری است و همه مردم ایران از این حادثه به شدت متاثر هستند.

وی با تبریک و تسلیت این حادثه به ساحت مقدس حضرت، ولی عصر (عج) و رهبر معظم انقلاب، گفت: رهبر معظم انقلاب یکی از یاران خدوم خود را از دست دادند. شهید آیت الله رییسی کسی بود که به خوبی در مسیر سیاست های کلی نظام به حرکت می کرد و با جدیت و تلاش شبانه روزی در خدمت مردم بود.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب بیش از همه ما از این حادثه متاثر هستند و از خداوند متعال می خواهیم که به ایشان، ملت ایران و خانواده گرامی این شهدا صبر و اجر عنایت فرماید.

آیت الله رییسی همواره مطیع امر رهبری بود

وی، ولایت مداری را مهم ترین ویژگی شخصیتی آیت الله رییسی برشمرد و خاطر نشان کرد: ایشان چه زمانی که در قوه قضاییه مشغول به کار بودند و چه زمانی که در کسوت ریاست جمهوری حضور داشتند همواره مطیع امر رهبری بودند و این بارزترین ویژگی ایشان بود.

رییس مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضاییه با بیان اینکه در طول سالیان خدمت آیت الله رییسی، شاهد کارها، تصمیمات و اقدامات ایشان بودم، عنوان کرد: می توان گفت همه تصمیمات و اقدامات ایشان در خط ولایت بود چرا که خدمت مسیولان وقتی ارزشمند است که در مسیر ولایت باشد.

وی افزود: مسیولان نیز باید همین مسیر را سرلوحه کار خود قرار دهند.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی تصریح کرد: آیت الله رییسی در طول 40 سال تلاش خود در نظام اسلامی، شبانه روزی و بدون خستگی خدمت می کرد. این خدمات بسیار ارزنده است و ان شالله مورد قبول حضرت حق قرار بگیرد.

وی همچنین با اشاره به خدمات ارزشمند شهید حسین امیر عبدالهیان به نظام اسلامی، گفت: این شهید والامقام در زمان خدمت خودشان سعی کرد روابط کشور را با سایر ملل بهبود ببخشند و توفیقات زیادی را نیز در کارنامه خود ثبت و ضبط کرده است.

لزوم حفظ وحدت و انسجام ملی

وی با تاکید بر حفظ انسجام و وحدت ملی در شرایط کنونی، یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران از زمان شکل گیری تاکنون طوفان های بزرگ تری را نیز از سر گذرانده و کشتی پرتلاطم انقلاب به راحتی از این طوفان ها عبور کرده است، اما آنچه که اهمیت دارد این است که همه ما باید در فضای حقیقی و مجازی تلاش کنیم صدای واحد ملت ایران، حمایت و اطاعت از مقام معظم رهبری باشیم.

رییس مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضاییه ادامه داد: به لطف الهی و با وجود قوانین جامعی که داریم، رهبر معظم انقلاب سکان دار این نظام و این انقلاب هستند و جای هیچ نگرانی نیست و مردم شریف و با عزت ایران با همبستگی و وفاق ملی این اتفاق را نیز از سر خواهند گذراند.

وی افزود: در شرایط موجود دولت باید با قوت و قدرت به کار خود ادامه دهد و ما نیز در قوای دیگر با تمام توان تلاش می کنیم تا خدمات بیشتری به مردم ارایه کنیم تا هیچ گونه خلایی برای مردم احساس نشود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همه تصمیمات و اقدامات آیت الله رییسی در مسیر ولایت بود – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همه تصمیمات و اقدامات آیت الله رییسی در مسیر ولایت بود – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.