هوش مصنوعی ChatGPT به خودروهای آئودی می‌آید / عکس

امیرمسعود عابدین_ ‌مدل‌های فعلی و آینده و همچنین خودروهای قدیمی‌تر از سال ۲۰۲۱ آئودی دستخوش این تغییر خواهد شد. در صورتی که نسل سوم سیستم اطلاعات سرگرمی ماژولار (MIB ۳) حضور داشته باشد، می‌توانید با خودروی خود مکالمات طبیعی داشته باشید و در واقع صحبت کنید.

به گزارش گیلی نت، روی آوردن خودروسازان به ChatGPT نه به خاطر توانایی‌های آن، بلکه به دلیل مدل زبان طبیعی آن است که در تئوری، خواسته‌های راننده را بهتر درک می‌کند. آئودی جدیدترین شرکتی است که این گام را برداشته است و راه‌اندازی دستیار آئودی موجود خود را با استفاده از Microsoft Azure Open AI برای ادغام با ChatGPT بهبود می‌بخشد.

هوش مصنوعی ChatGPT به خودروهای آئودی می‌آید / عکس

فولکس‌واگن قبلاً ChatGPT را در خودروهای خود پیاده‌سازی کرده است، بنابراین حرکت به سمت آئودی کاملاً اجتناب‌ناپذیر بود. همانند خودروهای فولکس‌واگن، کنترل صوتی مانند همیشه عمل می‌کند و همچنان از سیستم اصلی برای دستورات تعیین‌شده استفاده می‌کند. نقطه تمایز سیستم جدید در اینجاست که اگر چیزی را بگویید که دستیار آئودی متوجه نشود، ChatGPT وارد عمل می‌شود. آئودی از مثال پرسیدن فشار باد لاستیک‌ها استفاده می‌کند، اما در عین حال هیچ‌چیز مانع از آن نمی‌شود که در حین حرکت با سرعت ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت از خودروی خود در مورد معنای زندگی سؤال کنید!

ادغام ChatGPT در ماه ژوئیه برای تقریباً دو میلیون آئودی ساخته شده پس از سال ۲۰۲۱ انجام خواهد شد.

منبع: motor۱

۵۴۳۲۲

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هوش مصنوعی ChatGPT به خودروهای آئودی می‌آید / عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هوش مصنوعی ChatGPT به خودروهای آئودی می‌آید / عکس"، کلیک کنید.