پایگاه اهدای خون در مشهد به نام شهید «مالک رحمتی» نامگذاری شد – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

پایگاه اهدای خون در مشهد به نام شهید «مالک رحمتی» نامگذاری شد - خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گیلی نت، سعید اصغریان، مدیرکل انتقال خون استان خراسان رضوی اظهار کرد: در ایام بزرگداشت چهلمین روز شهدای خدمت شهید بزرگوار آیت‌الله رئیسی، مالک رحمتی و همراهان‌شان هستیم از همین رو وظیفه ما این است که همواره یاد و نام شهدای خدمت را، زنده نگه داریم.

مدیرکل انتقال خون استان خراسان رضوی تصریح کرد: شهید مالک رحمتی در زمانی که قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی بود، عمل حسنه اهدای خون را در این پایگاه انجام می‌داد، از همین رو تصمیم گرفتیم، این پایگاه را به نام این شهید بزرگوار مزین کنیم.

وی افزود: ما باید همواره نام و یاد این شهدا را زنده نگه داریم و راه آنان را ادامه دهیم و همانند آنها در مسیر حق قدم برداریم تا پس از مرگ، از ما به نیکی یاد شود.

شهید مالک رحمتی، جوانی مؤمن، پرکار، انقلابی و بسیار بااستعداد بود

جواد مصطفوی، مدیر اجرایی وقت دفتر شهید مالک رحمتی، قائم‌مقام سابق تولیت آستان قدس رضوی، نیز در ادامه این مراسم به بیان خاطره‌ای از شهید مالک رحمتی پرداخت و گفت: هیچ‌گاه تصور نمی‌کردم پایگاهی که روزی شهید رحمتی در آن اهدای خون داشت، به نام وی مزین شود.

مصطفوی، با اشاره به اینکه بزرگداشت یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، گفت: سال ۱۴۰۱ به همراه شهید رحمتی، به این پایگاه مراجعه و به توصیه پزشک، خون اهدا کردیم.

وی ادامه داد: شهید مالک رحمتی، جوانی مؤمن، پرکار، انقلابی و بسیار بااستعداد بود که اجر زحمات و تلاش‌هایش را با شهادت از خدا گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایگاه اهدای خون در مشهد به نام شهید «مالک رحمتی» نامگذاری شد – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایگاه اهدای خون در مشهد به نام شهید «مالک رحمتی» نامگذاری شد – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.