پرسپولیس خانه علی دایی است اما…

پرسپولیس خانه علی دایی است اما...

آفتاب نیوز :

رضا درویش پس از واگذاری مالکیت پرسپولیس اظهار کرد: یک کار غیرممکن پس از قریب به 40 سال مقدور و میسر شد. در این جمع کسی از من با قدمت تر در پرسپولیس نباشد، چون سال 1364 به عنوان مدیر یکی از رشته ها خدمت می کردم و از آن روز می شنیدم واگذار می کنند، یا می فروشند یا به کسی محول می کنند. شنیدیم و شنیدیم تا اینکه امروز عملی شد. یکی از کار های بزرگی که پس از انقلاب رخ داد امروز واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال است. 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: خیلی به این موضوع پرداخته شد که واگذاری مالکیت انجام نشود مجوز حرفه ای به این دو باشگاه نمی دهند. قبل از اینکه واگذاری انجام شود بدهی های دو باشگاه بود که ایجاد مشکل می کرد. با مشکلات بزرگی دست و پنجه نرم می کردند، ولی با واگذاری به غیر از اینکه مشکل مجوز حرفه ای در بعد مالکیت رفع می شود در بعد مالی هم من بعد مشکلات مرتفع می شود. در مسیله مالی برای مدیریت تسهیل می شود و دیگر دغدغه مدیرعامل این نخواهد بود که این همه بدهی را از کجا باید بدهم. ان شاءالله برنامه ریزی کنیم تا قهرمانی آسیا که مغفول مانده برطرف شود و به این مهم هم برسیم.

درویش در مورد اینکه مالکان پرسپولیس با او صحبتی برای ادامه همکاری داشته اند، گفت: تازه واگذاری انجام شده و وقت نبوده تا حرفی شده شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد تمدید قرارداد اوسمار عنوان کرد: ان شاءالله بعد از بازی با سپاهان حرفه ای تر و تخصصی تر به آن می پردازیم.

درویش در مورد اینکه صحبت از حضور علی دایی در پرسپولیس شده، گفت: گزینه اول ما اوسمار است و پرسپولیس خانه علی دایی است. کرارا با علی دایی در ارتباط هستیم و از او مشورت می گیریم. در آخرین صحبتی که با وی شده قصد بازگشت به فوتبال را ندارد. متاسفانه به مسایل مختلفی دامن می زدند که فضای پرسپولیس را ملتهب کنند. چهار پنج تیم بالای جدول هستند و در سه هفته اخیر در مورد تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس سوال می کنند، چرا از تیم های دیگر سوال نمی شود؟ در مورد تمدید قرارداد سرمربی می پرند، اما درباره تیم های دیگر نمی پرسند. چون برنمی تابند پرسپولیس روند خوب خود را ادامه دهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرسپولیس خانه علی دایی است اما…" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرسپولیس خانه علی دایی است اما…"، کلیک کنید.