پروژه ها باید مقوم آموزش دانشگاه باشند

پروژه ها باید مقوم آموزش دانشگاه باشند

رییس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پروژه ها و برنامه و بودجه با هم همسو بوده و باید پروژه ها باید مقوم آموزش دانشگاه باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری گیلی نت، سعید آزادیان رییس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در هفتاد و یکمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس برگزار شد، اظهار کرد: تاکنون سه سال از اجرای سند تحول و تعالی دانشگاه سپری شده  از شهریور وارد سال چهارم تحول خواهیم شد با توجه به تحلیل عملکرد واحدها ی دانشگاهی استان ها درباره رشته محل دانشگاه ها و با نظر به خوب بودن هرم هییت علمی در استان مازندران باید نگاه اقتضایی به این موضوع داشت.

وی با بیان اینکه با توجه به اینکه سال پنجم، پایان این دوره از سند است، افزود: تحول امری واجب است و باید پرسید تاکنون واحد های دانشگاهی چند اقدام را انتخاب و اجرا کرده اند؟ ذیل اقدامات باید پروژه ها انتخاب شود. پروژه ها باید مقوم آموزش دانشگاه باشد و پروژه ها و برنامه و بودجه با هم همسو باشند تا نتایج مطلوب حاصل شود.

سند تحول و تعالی دانشگاه راهگشاست

سیدعبدالله میرغیاثی رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری نیز گفت: سند تحول و تعالی دانشگاه جامع ترین برنامه پیش روی ماست. این سند را راهگشا و تعالی بخش دیدم که ضروریست در اجرای آن به تفاهم مشترک و راهبرد اجرایی مناسب دست یابیم.

علی چیتگر رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس نیز این واحد دانشگاهی را جزء باسابقه ترین و عیالوارترین واحد های استان برشمرد و با توجه به مواهب خدادادی در این منطقه، واحد چالوس را مستعد سرمایه گذاری در زمینه اقتصاد توریسم دانست.

به گزارش گیلی نت، در ادامه روسای واحد های مازندران گزارشی از اقدامات انجام شده پیرامون تحقق سند تحول و تعالی دانشگاه ارایه کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پروژه ها باید مقوم آموزش دانشگاه باشند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پروژه ها باید مقوم آموزش دانشگاه باشند"، کلیک کنید.