پیام تسلیت رییس سازمان پزشکی قانونی در پی شهادت رییس جمهور

پیام تسلیت رییس سازمان پزشکی قانونی در پی شهادت رییس جمهور

در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور و همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در محدوده ورزقان استان آذربایجان شرقی، رییس سازمان پزشکی قانونی کشور در پیامی این ضایعه را تسلیت گفت.

به گزارش گیلی نت، متن پیام تسلیت دکتر عباس مسجدی آرانی به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدو الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

شهادت خادم خستگی ناپذیر، رییس جمهور محبوب و مردمی آیت الله سید ابراهیم رییسی و همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در محدوده ورزقان آذربایجان شرقی دل ملت بزرگ ایران را به درد آورد.

این شهید عزیز در طول سال های عمر پر برکت خویش مجاهدات و خدمات بیشماری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران ارایه داشتند و در مسیولیت های خطیر خود در جایگاه های مختلف، بدون احساس خستگی و از عمق جان به مردم خدمت رسانی کرده و منشاء تحولات بسیاری در زمینه سازی خدمت صادقانه و بدون منت به مردم بودند.

حضور آن بزرگوار در سنگرهای خدمت، از جمله دستگاه قضایی و ریاست جمهوری مایه اعتماد مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و آرامش و قوت قلب دوستداران انقلاب سربلند اسلامی بود.

شهید آیت الله رییسی در عرصه های مختلف خدمت به مردم و ترویج فرهنگ و مبانی انقلاب فردی ساعی و تلاشگر بود و در تمامی عرصه ها عاشقانه و با تمام وجود برای خدمت به مردم و تامین رفاه و آسایش آنان تلاش می کرد و سرانجام نیز جان عزیز خویش را در مسیر ساخت و آبادانی ایران تقدیم و ردای شهادت به تن نمود. بدون شک تحمل فقدان این مجاهد سخت کوش و مسیول عالی رتبه کشور و همراهان ایشان برای نظام و ملت سرافراز ایران بسیار دردناک و جانکاه خواهد بود اما یاد و خاطره خدمات ارزشمند و ارزنده ایشان در مسیر تعالی، پیشرفت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره در اذهان ملت قدرشناس ایران به یادگار خواهد ماند.

اینجانب با ابراز تاسف فراوان، ضایعه جان گداز و اندوه بار شهادت آن یار خدمت گزار امام و رهبری و همراهان ایشان از جمله وزیر امور خارجه، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی را در سانحه سقوط بالگرد، به محضر حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی)، ملت بزرگوار ایران و خانواده محترم این عزیزان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و تعالی روح بلند ایشان و صبر و شکیبایی وابستگان را از درگاه احدیت تمنا دارم.»

پایان خبر گیلی نت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تسلیت رییس سازمان پزشکی قانونی در پی شهادت رییس جمهور" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تسلیت رییس سازمان پزشکی قانونی در پی شهادت رییس جمهور"، کلیک کنید.