چند حادثه و تصادف در تعطیلی روز پانزده اردیبهشت آذربایجان غربی

به گزارش خبرگزاری گیلی نت از آذربایجان غربی، روز تعطیلی شنبه پانزده اردیبهشت با چندین حادثه در استان آذربایجان غربی همراه بود.

3 مصدوم در تصادف پراید با دنا

حمید محبوبی مدیرعامل هلال احمر آذبایجان غربی گفت: ساعت 12:49 روز شنبه در محور ایواوغلی-خوی، برخورد پراید و دنا گزارش شد که نجاتگران هلال احمر پایگاه امداد و نجات ایواوغلی خوی بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند

وی افزود: در این حادثه اقدامات پیش بیمارستانی لازم بر روی مصدومین انجام و مصدمین به مرکز درمانی منتقل شدند.

تلاش 2 ساعته نجاتگران هلال احمر برای دسترسی به مصدوم دارای عارضه قلبی در ارتفاعات شیوه بیرو اشنویه

مدیرعامل هلال احمر آذربایجان غربی اضافه کرد: ساعت 13:55 ظهر روز شنبه 15 درخواست نیروهای اورژانس جهت دسترسی به مصدوم در ارتفاعات شیوه بیرو اشنویه به مرکز کنترل عملیات هلال احمر استان گزارش شد که دو تیم از نجاتگران هلال احمر اشنویه بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: پس از 2 ساعت جستجو در ارتفاعات ،نجاتگران به مصدوم دسترسی پیداکردند و بعد از انجام CPR و اقدامات احیای قلبی و ریوی مصدوم به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

گفتنی است، مصدوم این حادثه مرد 60 ساله بود که به همراه خانواده به کوهستان رفته و در آنجا دچار ایست قلبی شده بود.

6 مصدوم در تصادف یکدستگاه خودروی سواری پژو 206 با خودروی پژو پارس

محبوبی گفت: ساعت 14:45 دقیقه روز شنبه در محور ارومیه به سرو یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 با خودروی پارس برخورد کردند که نجاتگران هلال احمر پایگاه امداد و نجات سرو ارومیه بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: این حادثه 6 مصدوم داشت که مصدومین بعد از رهاسازی، انجام اقدامات اولیه و پیش بیمارستانی به مرکز درمانی منتقل شدند.

تلاش 4 ساعته نجاتگران هلال احمر برای یافتن مفقودی در دره انبی روستای انبی ارومیه

مدیرعامل هلال احمر آذربایجان غربی ادامه داد: ساعت 13:12 روز شنبه گزارشی مبنی بر گم شدن یک نفر در دره انبی روستای انبی به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر اعلام شد که نجاتگران پایگاه امداد و نجات سیلوانا شهرستان ارومیه پس از دریافت گزارش حادثه وکسب اطلاعات از آخرین موقعیت مکانی، بلافاصله با تجهیزات کوهستان به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: پس از 4 ساعت صعود در ارتفاعات سخت گذر ،ساعت 17:11 با دسترسی به مفقودی، وی به صورت ایمن به پایین ارتفاعات انتقال یافت.

واژگونی یکدستگاه خودروی پژو 206 SD در محور ارومیه-سلماس با 5 مصدوم

محبوبی گفت: ساعت 13:47 دقیقه روز شنبه در محور ارومیه – سلماس (روستای قولنجی) یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 SD از جاده منحرف و واژگون شد که پایگاه امداد و نجات جاده ای شهید افشارجو ( گردنه قوشچی) هلال احمر ارومیه بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: این حادثه 5 مصدوم داشت که مصدومین بعد از رهاسازی، انجام اقدامات اولیه و پیش بیمارستانی به مرکز درمانی انتقال داده شدند.

چند حادثه و تصادف در تعطیلی روز پانزده اردیبهشت آذربایجان غربی

مفقودی ارتفاعات بیکوس پیرانشهر پیدا شد

مدیرعامل هلال احمر آذربایجان غربی اضافه کرد: ساعت 16:10 روز شنبه گزارشی مبنی بر سقوط از صخره یک نفر در ارتفاعات روستای بیکوس پیرانشهر به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر اعلام شد که نجاتگران پایگاه امداد و نجات جلدیان هلال احمر پیرانشهر پس از دریافت گزارش حادثه وکسب اطلاعات از آخرین موقعیت مکانی، بلافاصله با تجهیزات کوهستان به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: پس از 4 ساعت جستجو و صعود در ارتفاعات سخت گذر ،با دسترسی به مصدوم مفقودی و اقدامات پیش بیمارستانی و کمک های اولیه، وی به صورت ایمن به پایین ارتفاعات و به مرکز درمانی انتقال یافت.

گفتنی است، لازم به ذکر است ،مصدوم مردی 43 بود که برای جمع آوری گیاهان کوهی به ارتفاعات صعود کرده بود.

نجات جان 4 مفقودی در ارتفاعات اوچ دره شاهین دژ

وی افزود: طبق گزارش واصله به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان در ساعت 11:12صبح روز شنبه مبنی بر مفقودی چهار نفر در ارتفاعات اوچ دره شهرستان شاهین دژ، تیم امداد ونجات هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

محبوبی گفت: تیم اعزامی بعد از طی مسافت و حضور در محل حادثه،پس از 4 ساعت به چهار طبیعت گرد مفقودی دسترسی پیدا کردند و آنها را پس از انجام کمکهای اولیه به پایین دست کوهستان انتقال دادند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چند حادثه و تصادف در تعطیلی روز پانزده اردیبهشت آذربایجان غربی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چند حادثه و تصادف در تعطیلی روز پانزده اردیبهشت آذربایجان غربی"، کلیک کنید.