گلایه رییس پلیس راهور فراجا از برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلای امام خمینی(ره)

در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

گلایه رییس پلیس راهور فراجا از برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلای امام خمینی(ره)

رییس پلیس راهور فراجا درباره ترافیک ایجاد شده در اطراف مصلای امام خمینی(ره) به واسطه برگزاری نمایشگاه کتاب گفت: ما به قدری گفتیم که این محل جای مناسبی برای برگزاری نمایشگاه نیست خسته شدیم.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری گیلی نت، سردار تیمور حسینی رییس پلیس راهور فراجا در حاشیه همایش مدیریت ایمنی و ترافیک در جمع خبرنگاران در مورد ترافیک های ایجاد شده در روزهای اخیر اطراف مصلای امام خمینی(ره) در پی برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: ما به قدری گفتیم که این محل جای مناسبی برای برگزاری نمایشگاه نیست خسته شدیم.

وی افزود: موقعیت محلی نمایشگاه بین المللی به گونه ای است که در شرایط عادی هم حجم ترافیک زیاد است و برگزاری نمایشگاه های پرمخاطب ترافیک آن را بیشتر می کند. ما پیش تر هم گفتیم باید کاربری نمایشگاه بین المللی عوض شود. باید مشکلات شهر آفتاب برطرف شود چون نه مصلی نه نمایشگاه بین المللی جای مناسبی برای برگزاری نمایشگاه های پرمخاطب نیست.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گلایه رییس پلیس راهور فراجا از برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلای امام خمینی(ره)" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گلایه رییس پلیس راهور فراجا از برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلای امام خمینی(ره)"، کلیک کنید.