۳ موضوع مورد تاکید رییس جمهور شهید از دید وزیر ورزش

۳ موضوع مورد تاکید رییس جمهور شهید از دید وزیر ورزش

وزیر ورزش و جوانان می‌گوید واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی، آمایش سرزمین و طرح ملی پیشرفت سه موضوع مورد تاکید رییس‌جمهور شهید بود.

به گزارش گیلی نت، کیومرث هاشمی در آیین بهره‌برداری از استادیوم شهدای خدمت سرکان با گرامیداشت یاد و خاطره رییس‌جمهور شهید و همراهان ایشان اظهار کرد: ورزش کشور یکی از حامیان اصلی خود را از دست داد چرا که در کم‌تر از ۸ ماه گذشته آیت‌الله رییسی در دو برنامه تجلیل از قهرمانان و مدال‌آوران حضور داشتند و همیشه به بنده به عنوان خدمت‌گزار جامعه ورزش و جوانان تاکید می‌کردند که همیشه به پیشکسوتان و ورزشکاران توجه داشته باشیم چون این‌ها دل مردم را با مدال‌آوری خودشان همیشه شاد می‌کنند.

کیومرث هاشمی خاطر نشان کرد: شهید آیت الله رئیسی خدمات ماندگاری در ورزش داشتند و از ابتدای دولت سیزدهم ۱۹۲۶ پروژه نیمه تمام ورزشی به مرحله افتتاح و بهره‌برداری رسیده است.

وی با اشاره اینکه تداوم اتمام پروژه‌های ناتمام در دستور کار است، بیان کرد: تمام ظرفیت‌ها را بر اساس شورای عالی ورزش که برای تسریع در بهره‌برداری از پروژه‌ها، مصوب کرده، به‌کار گرفته تا هر چه سریع‌تر فضاهای ورزشی را در اختیار ورزشکاران و مردم قرار دهیم.

وی ادامه داد: هم‌چنین اجرای آمایش سرزمینی و طرح ملی پیشرفت ۲ موضوعی بود که به ما دستور دادند که انجام آن را تسریع ببخشیم. ایشان به درستی تاکید داشت که تنها با اجرای این طرح‌ها عدالت ورزشی در کشور انجام خواهد شد و نقاط محروم با اجرای طرح آمایش سرزمینی فرصت‌های خوبی را به دست خواهند آورد.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: یکی از یادگاری‌های این بزرگ‌مرد در حوزه ورزش بحث واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی بود که این کار ۳۰ سال تمام روی زمین مانده بود که در دولت سیزدهم و با پیگیری‌های این شهید بزرگوار انجام شد.

پایان خبر گیلی نت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۳ موضوع مورد تاکید رییس جمهور شهید از دید وزیر ورزش" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۳ موضوع مورد تاکید رییس جمهور شهید از دید وزیر ورزش"، کلیک کنید.