۸ مصدوم در پی ۲ واژگونی دیگر در جاده‌های استان سمنان

۸ مصدوم در پی ۲ واژگونی دیگر در جاده‌های استان سمنان

گیلی نت/سمنان مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از وقوع دو تصادف جاده ای در محورهای مواصلاتی این استان و برجا ماندن ۸ مصدوم خبر داد.

 حسین درخشان ۲۸ خردادماه با اعلام این خبر اظهار کرد: ساعت ۱۲:۳۶ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ ، واژگونی یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۷ در کیلومتر ۴۳ جاده میامی به سبزوار به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات EOC این جمعیت اعلام شد.

وی افزود: برای امدادرسانی به چهار مصدوم این حادثه تیم‌ عملیاتی از پایگاه امداد و نجات جاده ای میاندشت به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت: پس از انجام اقدامات لازم و رهاسازی، دو مصدوم توسط هلال احمر و دو مصدوم توسط اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند.

درخشان به سانحه رانندگی دیگری در جاده شهمیرزاد به فولادمحله به سمنان اشاره و اظهار کرد: این سانحه در کیلومتر ۶ جاده این مسیر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: این سانحه ساعت ۱۱:۲۰ به ندای امداد اطلاع داده شد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت: تیم‌عملیاتی از پایگاه امداد و نجات کوهستان نیزوا اعزام شدند.

درخشان خاطرنشان کرد: این سانحه رانندگی چهار مصدوم داشت که پس از اقدام نجاتگران به رهاسازی و اقدامات اولیه، یک مصدوم توسط اورژانس به صورت سرپایی درمان ، سه مصدوم توسط هلال احمر و یک مصدوم توسط بالگرد اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند.

به گزارش گیلی نت، استان سمنان بیشترین آمار واژگونی خودرو را در کشور دارد به نحوی که واژگونی، عامل حدود ۷۰ درصد تصادف‌های رانندگی در جاده‌های این استان است. کارشناسان پلیس راه معتقدند، خستگی رانندگان به‌دلیل طولانی و کویری بودن محورهای ارتباطی استان و یکنواختی محورها از جمله اصلی‌ترین دلایل فراوانی بالای واژگونی‌ها در محورهای پرتردد ششمین استان پهناور کشور است.

پایان خبر گیلی نت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۸ مصدوم در پی ۲ واژگونی دیگر در جاده‌های استان سمنان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۸ مصدوم در پی ۲ واژگونی دیگر در جاده‌های استان سمنان"، کلیک کنید.