10بار صحنه گل قهرمانی پرسپولیس را چک کردم اما آفساید واضح نبود – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

10بار صحنه گل قهرمانی پرسپولیس را چک کردم اما آفساید واضح نبود - خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گیلی نت، هدایت ممبینی دبیرکل کمیته فدراسیون فوتبال در حاشیه جلسه امروز هیات رییسه گفت: افشاریان در جلسه امروز حضور نداشت. اصولی هم به دلیل مسابقات لیگ یک رفتند. منتظر رای دادگاه هستیم. افشاریان استعفا داده و دوست داشتند تا از حواشی دور باشند تا این موضوعات نیز بررسی شود.

وی در خصوص اینکه افشاریان دوباره به دادگاه انقلاب احضار شده، گفت: من در جریان نیستم چون ما را در جریان هم نمی گذارند.

هدایت ممبینی در رابطه با پرونده فساد در فوتبال اظهار داشت: وقتی جریانی به وجود می آید خیلی ها به درست و غلط به آن دامن می زنند. در رابطه با این پرونده اطلاعات ما زیاد نیست. وقتی رای دادگاه برسد فدراسیون فوتبال در جریان خواهد گرفت و الان فقط بازپرسی است.

ممبینی درباره گل قهرمانی پرسپولیس توسط گیورگی گولسیانی و قهرمانی این تیم تاکید کرد: یکی از جذابیت های لیگ ما این بود که تا هفته آخر تکلیف قهرمانی روشن نشده بود و از باشگاه ها تشکر می کنم. رقابت خیلی خوبی بود. در خصوص آن صحنه نیز من نمی توانم چیزی بگویم زیرا که سخت است. من هم کسی را ندیدم که به طور قطع بگوید، آفساید بوده یا نبوده. در یک سانت 2 سانت برخی اوقات ویدیوچک نیز نمی تواند متوجه شود. این صحنه ها با چشم مسلح نمی توان تشخیص داد و من حق را به کمک داور می دهم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص بیانیه های این فصل اظهار داشت: ما یک خانواده هستیم، خانواده بزرگ فوتبال. آخر جام هم یک تیم قهرمان می شود و همه باید به هم احترام بگذاریم. یک سری اتفاقات داوری نیز وجود دارد و همه به هم باید احترام بگذاریم. وی ادامه داد: ارکان قضایی و آیین نامه ها شاید نیازمند اصلاح باشد ولی خودمان باید احترام بگذاریم. بگذارید مردم ایران لذت ببرند. مرتب تیمی می بازد، دوم می شود و این چرخه ادامه پیدا می کند. ما اگر همه به هم احترام بگذاریم، به جذابیت فوتبال که این همه تماشاگر دارد، کمک کنیم. کسی نباید ذهنیت بدی داشته باشد.

ممبینی در خصوص اینکه برخی هواداران نسبت به برخی تصمیمات داوران بدبین هستند، گفت: ما همه فوتبال را دیدیم، یک صحنه ای بوده که هیچ کس نتوانسته به طور قاطع بگوید آفساید است یا نه. تکنولوژی نیز که نداریم. ما هم نمی توانستیم این 3 بازی آخر را با VAR برگزار کنیم زیرا که فیفا به ما مجوز نمی دهد و به زور برای دربی مجوز داد.

دبیر کل فدراسیون فوتبال اظهار داشت: من 10 بار چک کردم ولی اصلاً نمی شود تشخیص داد که آفساید بوده یا خیر.

وی در خصوص اینکه برخی بانوان نسبت به بلیت فروشی معترض بودند، گفت: ما در اکثر مواقع در فصل آینده لیگ برتر سخت گیری هایی خواهیم داشت. بحث بلیت فروشی به باشگاه ها مربوط می شود و نباید بگوییم فدراسیون. همه باشگاه ها باید در کنار هم، بحث بلیت فروشی و بحث ورزشگاه را پیگیری کنند تا هواداران به راحتی به ورزشگاه بیایند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "10بار صحنه گل قهرمانی پرسپولیس را چک کردم اما آفساید واضح نبود – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "10بار صحنه گل قهرمانی پرسپولیس را چک کردم اما آفساید واضح نبود – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.