929 طرح اشتغال صنایع دستی در چهارمحال و بختیاری اجرا شد

929 طرح اشتغال صنایع دستی در چهارمحال و بختیاری اجرا شد

به گزارش خبرگزاری خبر انلاین چهارمحال وبختیاری، جاسم محمدی فارسانی با تبریک فرا رسیدن روز صنایع دستی ـ روز ملی فرش بیان کرد: راه اندازی کسب و کار، تولید محصولات باکیفیت(کسب جایگاه در بازار) و دست یابی به درآمد پایدار از اهداف اجرای طرح های اشتغال ویژه خانواده های نیازمند تحت حمایت و غیر تحت حمایت است.

وی بابیان اینکه صنایع دستی از جمله طرح های اشتغال با سرمایه اندک و سودآوری بالا است افزود: از این مجموع 827 طرح در زمینه فرش دستباف، گلیم، ابریشم و تابلوفرش با اعتبار نزدیک به 30 میلیارد تومان است.

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: 102 طرح دیگر نیز در زمینه تولید مصنوعات چوبی، سوزن دوزی، خاتم کاری، گیوه بافی، میناکاری، خیاطی، ریسندگی نخ پشم، گلدان و کوزه سفالی، عروسک سازی، فیروزه کوبی، تراش سنگ های قیمتی و سفره دوزی با اعتبار 4 میلیارد و 700 میلیون تومان اجرا شده است.

وی با اشاره به تشکیل شورای قیمت گذاری فرش در سال گذشته خاطرنشان کرد: این شورا با حضور کارشناسان صنایع دستی کشوری در استان تشکیل و فرش های تولیدی مدددجویان قیمت گذاری و به صورت نقدی خریداری شد.

مدیرکل کمیته امداد استان تصریح کرد: در سال جاری نیز شورای قیمت گذاری فرش با هدف ایجاد زمینه ارزش آفرینی و خرید تضمینی محصولات مددجویان تشکیل می شود.

لازم به ذکر است، کد دستوری #038*8877* برای پرداخت غیرحضوری کمک های نقدی مردم نیکوکار و خیر استان در نظر گرفته شده است. همچنین مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد در سراسر استان آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی هستند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "929 طرح اشتغال صنایع دستی در چهارمحال و بختیاری اجرا شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "929 طرح اشتغال صنایع دستی در چهارمحال و بختیاری اجرا شد"، کلیک کنید.